1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Методична робота

Неділя, 11 березня 2012, 11:20

e-mail

Як відомо дітей всьому навчають дорослі. У дитячому садку створено атмосферу де діти почуваються захищеними, значущими. Працюють тут творчі люди, знавці своєї справи, які разом з керівництвом закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів та підходів оновлення, гуманізації та індивідуалізації освітнього процесу. Колектив дошкільного закладу – це однодумці, яких об’єднує найцінніше – дитина. Кожен з нас дарує дітям радість, усмішку, щастя, вкладає в неї часточку своєї душі і любові.
  Серед пріоритетних напрямків діяльності педагогічного колективу першочергове завдання – фізично-валеологічне виховання наших дошкільнят. Для його вирішення використовуємо ряд оздоровчих та фізичних заходів: заняття, ранкова гімнастика,загартування природними засобами, спортивні свята та розваги, Дні здоров’я,  прогулянки на свіжому повітрі,екскурсії в природу, вживання меду,  заняття по плаванню в басейні.

Серед інноваційних оздоровчих технологій для дітей дошкільного віку в ДНЗ ми використовуємо: фітболгімнастику, вправи з тканиною, пальчикову гімнастику, дихальну гімнастику, аквааеробіку, ароматерапію, фітотерапію, різні види масажу, вправи релаксації та технології терапевтичного спрямування (піскова терапія, казкотерапія, ігрова терапія, сміхотерапія, музична терапія, кольоротерапія).

 В організації навчально - виховної роботи  ДНЗ використовуємо традиційні та нетрадиційні форми проведення педрад:  
 alt

 

 

Педрада — круглий стіл. 2013р.

 

 

 

 

 

 

 alt

 

 

 

 Педрада — ділова гра. 2014р.

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

Педрада ­ конференція. 2014р.

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Педрада — творчий звіт. 2015р.

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Педрада — КВК. 2015р.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Педрада ­-  майстер­ - клас. 2016р.

 

 

  

 

 

 

Однією з найважливіших проблем сьогодення в дошкільній установі – це наступність між дошкільним вихованням і шкільним навчанням дітей. Для дитини  вступ до школи – це рубіж,  який пройти не так то легко. Тому в нас існує тісний зв’язок між Лохвицькою ЗОШ №3 1-3 ступенів та дитячим закладом №2 «Орлятко» м.Лохвиці.

  В ДНЗ № 2 «Орлятко» ведеться планомірна робота, що до матеріального та методичного забезпечення ігрової діяльності дошкільнят. Батьки приймають активну участь в оснащенні ігрового середовища групи. 

 Завдяки плідній роботі педагогічному колективу ДНЗ№2 «Орлятко» постійно поповнюється арсенал педагогічних знахідок. Цікаві ідеї одних вихователів підтримують інші, вдаючись до добору власних засобів педагогічного впливу на дитину.

 

 Сьогодні діти – майбутнє нашої держави. Тож колектив закладу працює з розумінням свого морального обов’язку  перед прийдешнім, живе в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого, духовно – творчого єднання працівників дитячого садка, вихованців та їхніх батьків.